Uued seadmed Silwi Autoehituses
Silwi Autoehitus soetas uued seadmed, mis aitavad luua veelgi paremaid busse, kaubikuid ja veoautosid.
Uute seadmete hulgas on robotkeevitus, plasmalõike-, giljotiin-, painutus- ja torupainutuspink. Samuti punktkeevitusseade, treipink, lehtmetalli valtspink, haavelprits metallipindade puhastamiseks, tsinkimisaparaat detailide korrosioonikindluse saavutamiseks, elektronkaalud pealisehituste koostamisel ja materjalide väljaandmisel detailide kaalumiseks, kašeerimismasin laminaadi pealeliimimiseks, mööblikantimismasin servaliistude liimimiseks, 3D- ja 5D- freespingid.
Osa soetatud masinatest, nt Jaapanist ostetud 5D freespink, mis on mõeldud erinevate mudelite valmistamiseks, on ainulaadsed Eestis ja kogu Skandinaavias. Et uute masinate võimalusi maksimaalselt ära kasutada, on plaanis korraldada olemasolevatele töötajatele koolitusi ning palgata ka lisatööjõudu. 
Tänu uutele seadmetele on Silwi Autoehitus senisest palju konkurentsivõimelisem ja kliendisõbralikum. Käesoleva aasta eesmärk on toodete omahinna alandamine, mis saavutatakse tootlikkuse suurendamisega. Nii tõuseb ka Silwi konkurentsivõime.