Silwis valminud buss Eesti jalgratturite olümpiakoondisele
18. aprillil avasid Eesti Jalgratturite Liit ja Pro Jalgratturite Klubi  Silberauto Ülemiste esindussalongis jalgrattaspordi hooaja.
Avaüritusel, mis tutvustas Eesti jalgrattasportlaste eesmärke sel hooajal ja valmistumist 2008. a. Pekingi olümpiamängudeks, kirjutati alla ka sponsorlepingud Hansapanga, Elioni ja EOS-iga. 
AS Silberauto kaubikute osakonna müügidirektor Alar Vettik andis EJL-ile üle Eesti jalgrattakoondise jaoks kohandatud Mercedes-Benz Sprinteri bussi. Silberauto tütarettevõttes Silwi spetsiaalselt ümberehitatud buss mahutab lisaks juhile seitset reisijat ning ruumi on ka jalgratastele ja muule varustusele. Siinidel liikuvaid istmeid saab ümber paigutada, kohandades nõnda bussi erinevatele tingimustele vastavaks. Sõiduki vastu võtnud EJL-I peasekretär Urmas Karlson väljendas oma kõnes mõtet, et autod ja jalgrattasport on alati käinud käsikäes, sest see spordiala nõuab pidevat tehnilist ja logistilist teenindamist. "Mercedes-Benzi Sprinter on koondisele ideaalne sõiduk, mis aitab palju kaasa ka headele spordisaavutustele ," kinnitas ta.
AS Silberauto on üheks EJL-I peasponsoriks. 22. aprillil algavad Silberauto Eesti Meistrivõistlused avavad Eesti Jalgratturite Liidu võistluskalendri.