Lastehaigla sai uue reanimobiili
Nõmme Spordikeskuses toimunud Tallinna Lastehaigla Toetusfondi perepäeval andis fondi patroon proua Evelin Ilves Lastehaiglale üle uue Mercedes-Benz reanimobiili.
Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer ütles, et toetusfondi jaoks oli selleaastase perepäeva olulisemaid sündmusi uue reanimobiili esitlemine. "Soovisime näidata, kui suure kingituse tegid annetajad lastehaiglale ETV Jõulutunneli ja EMT Jõulukalendri üleskutsetele vastates – reanimobiil osteti ja sisustati just neil kampaaniatel kogutud raha eest," rääkis Kramer auto üleandmisel.
Heategevuslik oli ka selleaastane perepäev, mille piletitest ja heategevusloteriist – mis oli aga selline loterii, kus kõik piletid võitsid – saadud tulu läks vastsündinute osakonna uue hingamisaparaadi ostmiseks.
 
Lisaks uue reanimobiili üleandmisele esinesid lastele ja nende vanematele Superstaar Birgit Õigemeel, Trikimees Jürgen Veber, Tsirkusestuudio Folie ja Sixtina Stuudio laulu- ja tantsulapsed. Lisaks meelelahutajatele tegid demonstratsioonesinemise ka tuletõrjujad ja üritustesse olid kaasatud ka politsei ja maanteeamet.
 
ETV Jõulutunneli ja EMT Jõulukalendri üleskutsetele vastanute annetusrahade toel valmis Silberauto tütarettevõttes spetsiaalne kiirabiauto, mis baseerub Mercedes-Benz Sprinter 318 mudelil. Auto on valmistatud haiglapoolsete ettekirjutuste järgi ja varustatud parima tehnikaga, et lapsed saaksid maksimaalselt hästi ravitud.