Eestis toodetud kiirabi pälvis Saksamaa erialamessil positiivset tähelepanu
11-13.maini toimus Saksamaal Fulda messikeskuses meditsiinitehnika erialamess. Mercedes-Benz Sprinteri baasil ehitatud reanimobiiliga oli väljas ka AS Silwi Autoehituse meeskond, seda  juhi Tõnis Raametsa ja logistiku Hillar Mahkvei eestvedamisel. 
 
Tõnis Raamets kommenteerib üritusel nähtut-kogetut järgmiselt: " Meie reanimobiil sai üllatuslikult suure tähelepanu osaliseks, eeskätt oma eristuva välis- ja sisedisaini tõttu. Loomulikult oli messil väljas väga innovatiivse tehnikaga eksponaate pea kogu maailmast, kuid meie reanimobiil eristus tõepoolest oma voolujoonelise kuju ning kaasaegse, puutetundliku juhtimissüsteemi poolest. Huvilisi jõudis meie esitlusboksi Inglismaalt, Hollandist, Taanist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Belgiast ning isegi aasiamaadest"
 
Esitletud reanimobiil on disainitud algusest lõpuni Eesti disainerite poolt ning ka juhtimissüsteemid on välja arendatud Silberauto-Silwi koostöös. Masin on eriline, kuna keredetailid on valmistatud CNC- freespingil, andes sõidukile nurkadeta ja eriti ergonoomilise kujustuse. Reanimobiili puutetundlik juhtimissüsteem tagab väga käepärase lahenduse meditsiinitöötajatele - väga loogiliselt ning kaasaegselt on lahendatud kliima-, valgustuse- ja ventilatsioonisüsteem. Sõidukis on ruumi 5-liikmelisele meditsiinimeeskonnale + funktsionaalne patsiendiraam. Liikluses hakkab Silwis ehitatud erakorralise meditsiini sõiduk silma juba kaugelt - seda oma eristuva vilkurisüsteemi ja muidugi välisdisainiga.
 
Silwi Autoehitusele tehti messil ka konkreetseid koostööettepanekuid ning ka esitletud reanimobiil oleks leidnud koheselt tee Belgia meditsiinivajaduste katteks, kuid antud kiirabi on ehitatud Tallinna regionaalhaigla tarvis ning antakse kliendile üle käesoleva aasta augustis. Peale messil esitletud kiirabi plaanib Silwi valmis ehitada ka uue esitlusreanimobiili – seda Mercedes-Benz Vito baasil ning kasutades veelgi uuemaid tehnilisi lahendusi.