Silwi ehitas Põhja-Eesti regionaalhaigla tarbeks kolm moodsat kiirabiautot
Teisipäeval, 21. veebruaril anti Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse kiirabiosakonnale üle kolm Silwi Autoehituse ASi poolt kiirabi vajadustele vastavaks ehitatud Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI-d. Autosid hakkavad kasutama Keila, Saku ja Kose kiirabibrigaadid.
 
Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse kiirabiosakonna juhataja dr Jelena Tšislova sõnul on uued kiirabiautod seni Harju maakonnas kasutusel olnud autodest suuremad ning nende varustuses on igati arvestatud patsiendi mugavusega haiglasse transpordil.
 
„Kiirabiautos on loodud kõik tingimused, et raskes seisundis patsient tunneks end sõidu ajal mugavalt ja turvaliselt. Samas on autos piisavalt ruumi ka meedikutele töötamiseks transpordi ajal," märkis osakonnajuhataja ning lisas, et varustuses olevad põhikanderaamid ja kühvelraamid on parendatud konstruktsiooni ja ergonoomikaga. Istuvas asendis patsientide tarbeks on olemas spetsiaalsete kinnitustega toolid, mis lihtsustavad haigete transportimist näiteks liftita korterelamutes.
 
Autod on kolmeliitrise diiselmootori ning automaatkäigukastiga, varustatud kaasaegse  vilkur- ja helisignaalsüsteemiga ning GPS-seadmetega.